See website in English فارسی

شاهنگ توسط مرحوم ذبیح الله سپهری در سال 1354 تاسیس شد ودر حال حاضر به مدیریت آقایان اکبرسپهری و محمد سپهری  در حال فعالیت می باشدکه در ابتدا کار خود را با تولید ویفر در استان اصفهان آغاز کرده  و سپس با توسعه کارخانه به تولید تافی ، نان بستنی و فرآورده های حجیم شده بر پایه ذرت به سمت آینده ای بهتر گام برداشته و در سال 1375 خط تولید ماکارونی را در مشهد مقدس نیز راه اندازی کردند.
 امروز صنایع غذایی شاهنگ با تولید ویفر ، ماکارونی رشته ای و فرمی ، ورمیشل ، لازانیا در انواع ساده و سبزیجات ، تن ماهی ، رشته آش ، رشته پلویی ، پودرکیک در طعم های متنوع ،آرد سوخاری و پودرهای سوخاری مخصوص مرغ و ماهی ، پودر کتلت گیاهی ،آرد گندم ، آرد حلوا و  بیسکوئیت توانسته سبد کامل و سالمی برای خانواده تدارک ببیند.
صنایع غذایی شاهنگ با استفاده از تجهیزات مدرن و دستگاه های تولید و بسته بندی به صورت تمام اتوماتیک و بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد توانسته  محصولاتی با کیفیت برای شادابی خانواده ایرانی و رضایت مصرف کنندگان عزیز فراهم نماید.
استاندارد ملی ایران ، ستاره طلایی کیفیت ،گواهینامه بین المللی کیفیت از ICB ،TUV و    ISO22000،ISO9001،HACCP و گواهینامه حلال خود نیز تضمینی بر کیفیت و سلامت محصولات صنایع غذایی شاهنگ می باشد.
صنایع غذایی شاهنگ با صادرات محصولات خود به پنج قاره دنیا گامی استوار ، در معرفی محصول با کیفیت ایرانی به جامعه جهانی برداشته است.
رشد و پیشرفت یک مجموعه با پشتوانه مشتریان و حمایت های معنوی ایشان قابل لمس و دست یافتنی است از این رو با انتقادات و پیشنهادات خود ، صنایع غذایی شاهنگ را در جهت تولید محصولات جدید یاری فرمایید.