درباره شاهنگ

شاهنگ توسط مرحوم ذبیح الله سپهری در سال 1354 تاسیس شد ودر حال حاضر به مدیریت آقایان اکبرسپهری و محمد سپهری  در حال فعالیت می باشدکه در ابتدا کار خود را با تولید ویفر در استان اصفهان آغاز کرده  و سپس با توسعه کارخانه به تولید تافی ، نان بستنی و فرآورده های حجیم شده بر پایه ذرت به سمت آینده ای بهتر گام برداشته و در سال 1375 خط تولید ماکارونی را در مشهد مقدس نیز راه اندازی کردند.
 امروز صنایع غذایی شاهنگ با تولید ویفر ، ماکارونی رشته ای و فرمی ، ورمیشل ، لازانیا در انواع ساده و سبزیجات ، تن ماهی ، رشته آش ، رشته پلویی ، پودرکیک در طعم های متنوع ،آرد سوخاری و پودرهای سوخاری مخصوص مرغ و ماهی ، پودر کتلت گیاهی ،آرد گندم ، آرد حلوا و  بیسکوئیت توانسته سبد کامل و سالمی برای خانواده تدارک ببیند.

صنایع غذایی شاهنگ با استفاده از تجهیزات مدرن و دستگاه های تولید و بسته بندی به صورت تمام اتوماتیک و بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد توانسته  محصولاتی با کیفیت برای شادابی خانواده ایرانی و رضایت مصرف کنندگان عزیز فراهم نماید.

محصولات

CAKES

تهیه شده از مواد تازه با طعمی به یاد ماندنی

بیشتر

POTTAGE MACARONI

رشته های آشی

بیشتر

WAFERS

انواع ویفرهای مجلسی و صبحانه

بیشتر

PASTA & VERMICELLI

ماکارونی و ورمیشل از غلات درجه یک

بیشتر

LASAGNA

لازانیای مرغوب

بیشتر

مدیریت کیفیت

ازآنجا که طرحهای غیر قابل رقابت ودر نوع خود بهترین، همواره سر لوحه تفکر مدیریت گروه صنایع غذایی شاهنگ بوده ،گروه صنایع غذایی شاهنگ با بهره گیری از ماشن آلات روز،دانش مدیران و تلاش پرسنل  گستره کاملی از صنایع غذایی رابه نحوه مطلوبی درکنارهم جمع آوری نموده تابتواندمحصولی با کیفیت بالا وکاملاطبیعی رابه هموطنان عزیز عرضه نمایدودراین مجموعه فرآیندهابه صورت کاملا اتوماتیک وبدون دخالت دست انجام میگیرد. در حال حاضر، امربسته بندی مرغوب به یک مبحث بسیارجدی برای نگهداری موادغذایی به منظور حفظ کیفیت درزمان های  طولانی و صادرات گردیده است در گروه صنایع غذایی شاهنگ بسته بندی ...  ادامه مطلب

کارخانه مشهد

آدرس کارخانه:جاده فریمان،چهار راه طرق،مقابل کارخانه قند شیرین
تلفن: 05133921234
فکس: 05133925452

کارخانه اصفهان

آدرس:شهرک صنعتی محمود آباد،خیابان 24
تلفن:03133802426 - 7
فکس: 03133802428
صدای مشتری : 03133808139